LMSK small

Rezultāti/Results

Grupa 1

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX CAPTAIN, īp. J. Zvaigzne, LV, 1. pakāpe, 98 punkti, CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns CALIPSO BLUMPOINT , īp. L. Mantiņa, LV, 1. pakāpe 93 punkti, RCACT
  3. Veimāriets (īssp) INDIANA JONES SAULES DĀRZI, īp. A. Kuzņecova, LV, 3. pakāpe, 81 punkts
  4. Vācu īsspalvainais putnusuns, STJĀRNBERGETS ABL MIRACH, īp.B. Fredriksson,LV, 3. pakape, 79 punkti
  5. Vācu īsspalvainais putnusuns CARPATEN IRBIS AMADEUS, īp. I. Liepiņa-Puķe, LV, 3. pakāpe, 75 punkti
  6. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX DECAMERON, īp. S. Eglīte, LV, 59 punkti, bez diploma
  7. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX DANAI, īp. M. Smetankins, LV 51 punkts, bez diploma
  8. Veimāriets (īssp) MELANI ALKANTO BLUM īp. I. Ļedaka, LV , 48 punkti, bez diploma

Grupa 2

  1. Vācu asspalvainais putnusuns, JACCO COOPER GRACEFLIX, īp. K. Zariņš, LV 1. pakāpe, 94 punkti, CACT
  2. Angļu pointers SAREGRESI OUR SKY IS MAGNETIC īp. N. Jentkiene, LV, 1. pakāpe, 91 punkts, RCACT
  3. Ungāru vižla (īssp.) BELLALOTTE CANE FLĒRA FJŪ īp. I. Krustiņa, LV, 2. pakāpe, 73 punkti
  4. Vācu asspalvainais putnusuns EGERMASTER COLT STALKER II, īp.G.T. Triškin EE, 76 punkti, bez diploma
  5. Vācu asspalvainais putnusuns, ERCO VON KIESOW, īp. L. Dombrovska, LV, bez vērtējuma
  6. Ungāru vižla (īssp.) ANNILAT’ZI ELEGANT EARL ENZO, īp. L. Blumberga & E. Bērziņa, LV, bez vērtējuma

       Grupa 3

  1. Veimārietis (īssp) EXTREMELY BELOVED HUMAN TOUCH, īp. A. Rannaste EE, 2. pakāpe 79 punkti
  2. Veimāriets (īssp) ZETTA VICTORY STELLA GRISEO īp. N. Zarkeviča, LV, 2. pakāpe, 78 punkti
  3. Vācu īsspalvainais putnusuns SOLERO MOON EYES, īp. G. Mickeviče, LT, 68 punkti, bez diploma
  4. Ungāru vižla (īssp.) SAINT HUGO MAŽAS BROLIS īp. Dz. Kļaviņa, LV, 61 punkts, bez diploma
  5. Ungāru vižla (īssp.) FINSKYRA KAIRA KAIROS TWINSET, īp. D. Odnoroga, LV, 45 punkti, bez diploma
  6. Ungāru vižla (īssp.) BELLALOTTE CANE FARRO FRODO, īp. E.L. Rolle, LV, bez vērtējuma